PARA KASASI TAŞIMA

Ev, ofis ve bankalarda bulunan para kasaları çok ağır olabilmekte ve bunların taşınması çoğu zaman insan gücünü aşabilmektedir. Bu tür kasaların nakliyesi gerektiğinde müşteriler bunu dert etmekte ve bu onlar için büyük sorun teşkil etmektedir. Gelişen sistemler ve bu sistemleri bünyesinde bulunduran nakliye firmaları para kasası taşıma işlemini sorun olmaktan çıkarmıştır.
Para, silah, altın ve diğer maddi/manevi eşyaların içinde bulunduğu kasaların taşınmasında tecrübe sahibi firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Çünkü bu çok değerli eşyalarınıza zarar vermeden ve tüm sorumluluğunu alarak taşımaktayız. Uzun yıllar tecrübe edinmiş ekibimizle para kasası taşıma hizmeti sunmakta ve değerli eşyalarınızın zarar görmemesi için hassas davranılmaktadır. Para kasaları kullanım alanlarına göre farklı ebatlarda olabilmektedir.

Yüksek güvenlik sağlamaları için içi beton dolgulu ve kalın çelikten üretilen kasalar çok ağır olabilmekte ve bunları insan gücü ile taşımak mümkün olmamaktadır. Çelik kasa taşıma işleminden önce taşınacak kasanın ağırlığına uygun ekipman belirlenmeli ve diğer eşyalarda olduğu gibi kasanın da paketleme malzemeleri ile sarılarak hasar görmesi engellenmelidir. Bu aşamadan sonra özel askı aparatları, kızak, forklift gibi ekipmanlar ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Maddi değeri yüksek olan kasalarınız anlaşmalı acenteler aracılığı ile sigortalanır.

ÇELİK KASA TAŞIMA

Bazı kasalar özel askı aparatı ve kızak kullanılarak merdivenden kaydırma usulü ile taşınabileceği gibi, vinç kullanımına uygun yerlerde vinç yardımı ile özel nakliye araçlarımıza yerleştirilir. Para kasası taşıma işleminde kullandığımız nakliye araçlarımız banka kasası ve çelik kasaların sarsıntılar karşısında zarar görmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Özel teknik gerektiren para kasanızın taşınması endişe ve kaygı duymayacağınız bir şekilde tecrübeli personellerimiz, teknolojik donanımlarımız ile mümkün olmakta ve gözünüz arkada kalmadan yeni yerine nakil edilmektedir.