İSTANBUL İZMİR NAKLİYAT

Nakliye sektörüne hizmet vermeye başladığımız günden beri müşteri portföyümüzü büyüterek hizmetlerimizi geniş kitlelere ulaştırmaya devam etmekteyiz. Evden eve nakliyat ve kurumsal eşya taşımacılığında müşterilerin taleplerini karşılayacak nitelikli personel ve teknik donanımımız ile müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz. Sunduğumuz hizmetin kaliteli olması hizmetlerimizin daha yaygın olacağı anlamına gelmektedir. Bu nedenle İstanbul İzmir Nakliyat firması olarak eşya taşıma sektöründe üst düzey hizmet için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Her alanda teknoloji kullanıldığı gibi bizde nakliye sektöründe teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin değerli zamanını almadan taşınmalarını sağlamaktayız. Asansörlü taşıma hizmeti sayesinde eşyalarınız daha kısa sürede ve herhangi bir zarar görmeden yüksek katlı binalardan taşınabilmektedir. Asansörlü taşımacılığın bir diğer avantajı da personel sayısını azalttığından dolayı nakliye maliyetlerini düşürmesidir. Bu da ekonomik fiyatlar olarak müşterilerimize yansımaktadır.

İSTANBUL İZMİR ARASI NAKLİYAT

Ayrıca merdiven boşluğundan eşya taşınması hem eşyaların hem personelin güvenliğini açısından tehlike oluşturabilmektedir. Nakliye işleminde eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için eşyalarınız kalın baloncuklu poşetler ile sarılır ve bu şekilde darbe ve çizilmelere karşı önlem alınmış olur. Ayrıca dilerseniz eşyalarınız sigortalanarak teminat altına alınmış olur. Asansörlü taşıma işleminde merdiven boşluğunun kullanılmaması çevreye verilen rahatsızlık düzeyinin minimum seviyede olmasını sağlayacaktır. Piyano, para kasası ve antika eşyalarınızı asansörlü sistem kullanarak taşıyan firmamız İstanbul İzmir Nakliyat işlerinizde ve diğer illere olan nakliye hizmetlerinizi tecrübesi ile gerçekleştirmektedir.

Taşınacak malzemenin cinsi ve miktarına göre belirlenecek nakliye araçlarımıza eşyalarınız düzenli bir şekilde istiflenir ve aracın hareketi esnasında çarpma ve devrilmesi söz konusu olmaz. Her türlü önlem ve tedbirlerle yeni yerine taşınan eşyalarınızın montajı tecrübeli personellerimiz tarafından yapılır. İstanbul İzmir Nakliyat hizmetinin ayrıcalıkları ile tanışmak için firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.