EŞYA DEPOLAMA

Büyük şehirlerde ortaya çıkan ve zamanla da ülkemizde olması gereken hizmetler arasına girmiş eşya depolama birçok şahıs ve firmalar için oldukça avantajlıdır. Modern çağımızın gereklikleri arasına girmiş bir o kadar da talep gören bu hizmet ekonomik yönden de uygun fiyatlıdır. Firmamız herhangi bir sebeple eşyalarınızın depolanması için bir alan arayışına girdiyseniz beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacağınız birbirinden mükemmel depolama alanları sunmaktadır. Hijyen koşullarına göre hazırlanmış ısı ya da neme maruz kalmayan depolama alanlarımızda eşyalarınız siz istediğiniz süreye kadar kalabilir. Firmamızın bu hizmetinden yararlanmak için talep oluşturduğunuz zaman bizzat gelerek eşyalarınızın nakliyesi de tarafımızca yapılmaktadır.

Garantili Eşya Depolama

Depolama alanlarına eşyalarınızı koyarken en büyük endişeniz kaybolmasıdır. Firmamız bu konuda da titiz davranarak sizden teslim aldığı tüm eşyaların kaydını tutarak depolama alanımıza yerleştirilmesine müsaade eder. Eşyalarınızın kaybolması ya da zarar görmesi mümkün değildir. Eşya depolama alanlarımız güvenlik açısından da ikna edicidir. Her alanın kendine ait kilit sistemi vardır. Eşyalarınızı teslim ettikten sonra düzenlenen kayıt örneğinin bir nüshası da firmamız tarafından size verilir. Eşyalarınız için ayrılan depolama alanına bir başka eşyanın konulması asla söz konusu olamaz.

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİNİN AVANTAJLARI

Herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızı koyacağınız depolama alanları için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Siz istediğiniz zaman alabileceğiniz eşyalarınız eşya depolama alanımızda güvenle muhafaza edilmektedir. Süre kısıtlaması olmaksızın teslim edeceğiniz eşyalarınız siz istemediğiniz sürece bulunduğu alandan kaldırılmaz. Güvenlik sistemi ile korunan eşyalarınız firmamızın sorumluluğu altındadır. Tam anlamıyla beklentilerinizi karşılayacak depolama alanlarımızı eşyalarınızı teslim etmeden önce de bizzat gelip ziyaret edebilirsiniz. Firmamızdan fiyat bilgisi alıp sonrasında da karar verebilirsiniz. Resmi internet sitemizde yer alan bilgilendirme yazıları ve görseller karar vermeniz hususunda size yardımcı olacaktır.